שם מלא :

  אימייל :

  טלפון :

  ההודעה שלך :

   

  בית ישן בעטיפה חדשה

  יש אנשים שזה אתגר בשבילם. הם הופכים אבן על אבן ותרים אחרי נכס נדל"ן נידח ועזוב אשר עם השקעה ושיפוץ יכול להפוך לפנינת חן. זה יכול להיות בית הבנוי בשיטה ערבית בצפת או בנחלאות בירושלים. הבית מיושן, הרצפה שחורה, התריסים חורקים, מטבח קטן שקשה לקרוא לו מטבח. אך לא צריך ללכת רחוק יש בתים מיושנים אשר אומנם עדין לא מטים ליפול והגג עדין לא דולף, אך זקוקים לעיצוב חדש אשר יחיה אותם מחדש.

  ממה מתחילים כאשר מעוניינים לעצב בית מיושן?

  ראשית יש לחשוב על קונספט וסגנון לריהוט הבית. על מנת שכל האלמנטים ישתלבו יחד בהרמוניה יש לבחור קונספט ולהיות עקביים.

  שנית יש  לחדש את הריצוף לריצוף יפה ועדכני. היום המבחר של הרצפות הוא עולם ומלואו. אתם יכולים להחליט ללכת לכמה חנויות לראות דגמים וכך לעשות סקר שוק. בטרם תסתובב בחנויות כדאי שתכירו את סוגי הריצוף השונים הפופולריים כיום: קרמיקה, פרקט, או דמוי פרקט. (מתאים למי ששוטפת את הבית  בהרבה מים)

  היתרון בשיטת הריצוף של היום, שאין צורך לשבור מרצפות, אלא, הדבקה על גבי הריצוף הקודם.

  "מטבחי יוקרה יכולים לעשות קסמים בבית, בין אם מדובר בעיצוב מודרני נקי וחלק ובין אם מדובר בעיצוב כפרי, חם, עם אלמנטים של עץ."

  עיצוב מטבח יוקרה

  אנו ממשיכים להשקיע בבית המיושן אך עם פוטנציאל ולאחר שהחלפנו ריצוף אנו עוברים למטבח. יש להמשיך עם הקונספט שבחרתם: בית מודרני, כפרי או ישראלי סטנדרטי ובמטבח יש לתת לו דגש משמעותי. מטבחי יוקרה יכולים לעשות קסמים בבית, בין אם מדובר בעיצוב מודרני נקי וחלק ובין אם מדובר בעיצוב כפרי, חם, עם אלמנטים של עץ. מטבחי יוקרה מתאפיינים בנוחות עבודה מרבית, ובאמצעים טכנולוגים משוכללים לשיפור חווית הבישול והאפייה. והתוצאה תדבר בעד עצמה.

  צריך עין מיומנת לקלוט בית מיושן עם פוטנציאל להשקעה. לעיתים זה יכול להיות הבית שלכם אל תזניחו אותו. בלווי אנשי מקצוע תוכלו לקבל תוצאה מדהימה. רק זכרו ואל תשכחו לשמור לעצמכם תמונות של "לפני" ו"אחרי".