שם מלא :

  אימייל :

  טלפון :

  ההודעה שלך :

  מטבחים מודרניים

  עולם המטבחים השתנתה מאוד במשך השנים, למעשה כל מטבח כיום הוא מטבח מודרני. אבל להלן כמה דוגמאות של נושאים מהותיים במטבח מודרני גם מההיבט של העיצוב אך לא רק מההיבט הזה בלבד אלא מנקודות מבט נוספות התורמות לגיבוש המחשבה לפני שמתחילים בתהליך עיצוב המטבח או תכנון המטבח.

  תקציב הוא ללא ספק סיפור כואב בכל הקשור למטבח, מטבח באותו גודל ניתן לעשות בהפרשים של עשרות אלפי שקלים. על כל זוג המעוניין לבנות מטבחים מודרניים לשבת קודם כל על התקציב שלו, להבין מה התקציב, מה הצרכים שלהם, מה החלומות שלהם, על מה הם רוצים להתפשר ועל מה לא יתפשרו בכלל, לא משנה מה יהיה העלות של הצורך הזה. אם אתם מחפשים רשימה של תחומים עליהם אתם צריכים לדון, להלן כמה נושאים מרכזיים שעליהם אתם חייבים לדון.

  מטבחים מודרניים

  מטבחים מודרניים הם קודם כל מטבחים גדולים מאוד. חשוב לציין שזה ללא ספק אחד הפרטים המבדילים בצורה מהותית בין סוגי המטבחים. מטבח איכותי ומתקדם חייב להיות מטבח מרווח מאוד שיש מקום לאחסן את הכל בצורה נגישה. אחת השאלות הנפוצות היא מדוע חייבים שהמטבח יהיה נגיש בצורה מלאה לכל אביזר. התשובה לכך ברורה מאליו כשמבינים את הצורך בהתנהלות מודרנית. כך לדוגמא, אם יש לנו מיקסר לעיבוד בצק ואנחנו רוצים להתחיל לעבוד איתו, אם נצטרך בכל פעם לשלוף אותו מאיזה מדף ולהניח אותו על השיש במטבח וזה יתפוס לנו מקום ולא יהיה מקום, זה סימן שהמטבח שלנו כלל לא מודרני, אנחנו במטבח מצומצם ומיושן. לעומת זאת אם הכל מרווח ולכל דבר יש מקום עבודה נוח ונגיש במאה האחוזים, כל אביזר במטבח מקבל את הכבוד והנוחות שלו אז זה ללא ספק מטבח מודרני אמתי.

  אלמנטים במטבחים מודרניים

  מה תבחרו מדף או מגירה? כמה משקל המגירה תישא? האם היא יכולה להיפתח עד הסוף? כמה זמן הציר שלה יחזיק מעמד? האם הדלתות נפתחות בלחיצה או במשיכה? האם השיש אנטי חיידקים וזיהומים? האם הכיור הוא חלק מובנה מהשיש? כל זה ועוד הם חלק מהאלמנטים של המטבחים המודרניים. ויש לחשוב עליהם כשבוחרים מטבחים מודרניים.